Wałbrzyskie Stowarzyszenie Młodzieży

wuesem.pun.pl


#1 2007-06-19 12:30:44

hopek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 8
Punktów :   

WUESEMOWY wypad do śmigla na paint ball-a

na dzień 1 lipca zaplanowany jest skromny wypad do Śmigla ok 170 km w stronę poznania a dokładniej jakieś 20 km za Lesznem. Zostaliśmy tam zaproszeni na strzelanie się z tamtejszymi harcerzami... niestety ponosimy z tego tytułu wszystkie koszty - podróż, + zestaw do zabijania na polu walki. Pierwotnie zaplanowana była grupa 5cio osobowa. dzisiaj jest możliwość zabrania sie w sumie w 7 os bo mamy większe auto. koszty - ściepa na zupę do transportera ok 110 zł + strzelanie ok 35 zł. Błaziu jak możesz to podaj dokładną kalkulacje jak się skontaktujesz z Magdą... do tego jakieś prywatne zakupy, soczki, bułeczki i inne takie... Gdybym sponsorował całość powiedziałbym, ze to nagroda za włożony trud w mnóstwo rzeczy, które działy się przez ostatnie miesiąc A że dorzucam się jedynie do ściągnięcia auta to powiem Wam tak. Należy sie nam

W razie pytań to je zadawajcie a w razie ich braku to rezerwujcie termin. 1-go startujemy całkiem bardzo rano bo najprawdopodobniej będziemy chcieli wrócić tego samego dnia na miejsce... Jednakowosz proponuję nie nastawiać sie na tylko jedną atrakcję jako że jest to kawał drogi i ja nie omieszkam zboczyć lekko z kursu, żeby zamoczyć sobie pięty w jeziorze.

W razie jakiegoś załamania psychicznego przez zawodników ze śmigla (jeśli po prostu się poddadzą bez walki) to ja powiem tak. MAmy auto, zaplanowany wydatek i 24 godziny na zrobienie czegoś fajnego. Jezioro, ognisko, gonitwa za królikiem czy rzucanie do drzewa w lesie. Jak są pomysły na ewentualne alternatywy bądź urozmaicenia wyprawy to ja jestem otwarty...

pozdro


oczywiście chodzi tu o 110 zł w całości... czyli trza to przez ilość osób w wehikule podzielić. a to ok 35 to koszt już na osobę... jeśli wehikuł ma zapewnić dodatkowe atrakcje jak otwarte szyby, wysprzątana podłoga, zimne napoje i przekąski to można się zaokrąglić do ok 20 zł na sztukę


P Z WSM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pory-roku.pun.pl www.hwdpteam.pun.pl www.pomoc--drogowa.pun.pl www.gra-metin.pun.pl www.speedwaypolishleague.pun.pl