Wałbrzyskie Stowarzyszenie Młodzieży

wuesem.pun.pl


#1 2007-06-15 01:28:00

hopek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-15
Posty: 8
Punktów :   

no i o to mnie chodzi :D

Witam wszystkich Państwa bardzo serdecznie. Oto miejsce, które mam nadzieję, że będziecie czasem odwiedzali. Jest to nasze słodkie miejsce, gdzie możecie zajżeć w wolnej chwili i poczytać o tym co nie zmieści sie w SMSie.

Z czasem może sie okazać, że forum jest ogólnie niezłym wypałem i zawiśnie na klasycznie prawdziwym naszym pięknym wykupionym za jakieś pieniążki forum. Tak czy inaczej dzisiaj istotne jest właśnie to miejsce. Nasze piękne wewnętrzne forum WSM. Tutaj się widzimy raz na jakiś czas

całą ta maszyna to zasługa Sebastiana, który oprócz rzucenia pomysłu wykonał go z zajebistym efektem. Teraz będziemy go udoskonalać. Koniec tego dobrego - trza cos podziałąć


miłej zabawy!!


P Z WSM

Offline

 

#2 2007-06-15 03:53:07

Kielek

Administrator

8010494
Zarejestrowany: 2007-06-13
Posty: 27
Punktów :   

Re: no i o to mnie chodzi :D

Mam nadzieje ze kazdy znajdzie tu miejsce dla siebie, oraz ze forum sie rozwinie i spelni swoje zadanie Milego pisania


"Nie ma ideałów...to jednak nie jest wymówka by nie dażyc do doskonałosci" - to powiedzialem ja:)

Offline

 

#3 2007-06-15 23:11:51

Kamiś

Gość

Re: no i o to mnie chodzi :D

Mam nadzieje,że wuesomowicze którzy mają problem z dotarciem na spotkania chociaż tu zawitajają....Sebuś teraz to Ty jesteś wielki

 

#4 2007-06-17 15:57:54

bip

Moderator

Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 14
Punktów :   

Re: no i o to mnie chodzi :D

ja osobiście to mam problemy bardziej z powrotem ze spotkań niż z samym dotarciem na nie, co nie zmienia faktu, że to forum to kawał dobrej roboty. Brawo Sebuś !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.speedwaypolishleague.pun.pl www.pomoc--drogowa.pun.pl www.shinobi-rpg.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.gra-metin.pun.pl